Quality Engineer

Application Deadline:
Workplace:  Onsite Position
Location:

Tatabánya, HU, 2800

Contract Type:  Full-Time
Employment Type:  Regular

Szeretnél csatlakozni a világ legnagyobb szivattyúgyártó vállalatához? A Grundfos a világ egyik piacvezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet.

Mik lesznek a rád váró feladatok?
•   A motorgyártás területén operatív minőségbiztosítási feladatok végrehajtása, minőségügyi adatok elemzése, a felmerült problémák követése, intézkedések vezetése, minőségügyi jelentések készítése
•    Vevői reklamációk kezelése, koordinálása, 8D riport készítése
•    Részvétel LEAN, költségcsökkentő, hatékonyságnövelő projektekben
•    Kapcsolattartás a társterületekkel
•    Új folyamatok kidolgozásának, meglévő folyamatok fejlesztésének koordinálása
•    Részvétel belső és külső auditokban
•    Gyártósorok minőségi eredményeinek regisztrálása, sorokra való visszacsatolása és javítóakciók indítása
•    Részvétel a termékek jóváhagyási folyamatában (VPC kezelés)
•    Részvétel az új termékek bevezetésében
•    A bevezetett ISO 9001 minőségirányítási rendszer szerinti utasításokban előírt feladatok ellátása
•    Belső minőségügyi képzések lebonyolítása
•    Minőségügyi eljárások készítése, karbantartása
•    Minőségügyi technikusok, gyártósori dolgozók szakmai támogatása

Milyen jelöltet keresünk?
•    Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség/ minőségügyi szakirány előnyt jelent
•    Legalább 2-3 éves gyártóvállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    SAP ismeret előnyt jelent
•    Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
•    Kiváló problémamegoldó képesség
•    Folyamatszemlélet
•    Jó kommunikációs készség
•    Vevőközpontúság

Munkavégzés helye
Tatabánya

Miért a Grundfos?
A Grundfos-nál merünk olyan dolgokat tenni, amelyeket mások nem tudnak, vagy nem mernek megtenni. Készségeink arra késztenek minket, hogy úttörő megoldásokat találjunk a világ víz- és éghajlati kihívásaira, és javítsuk az emberek életminőségét. Valljuk, hogy az innováció nem csak üzleti lehetőség, hanem kötelezettség is. És ami számunkra igazán fontos, az nem a rövid távú profit, hanem az általunk kifejtett hatás. Ha csapatunk részévé válsz, akkor te magad is irányíthatod ezt a változást, függetlenül a szerepedétől.

Ezenkívül, amit még kínálunk:
•    Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
•    Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
•    Versenyképes fizetés és juttatások
•    Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
•    Ingyenes sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)
•    Rugalmas munkaidő, Home Office
•    Családbarát, környezettudatos munkahely

További információk
Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, kérjük küldd el nekünk önéletrajzod és motivációs leveled a „Jelentkezés” gombra kattintással.

Ha szeretnél több információt megtudni a Grundfos világáról, akkor keresd fel az alábbi csatornákat linkedin.com/company/grundfos vagy youtube.com/user/grundfos, illetve látogass el a magyar közösségi oldalainkra is www.facebook.com/Grundfos.hu, www.instagram.com/grundfos.hu/.

Bízunk benne, hogy hamarosan találkozunk.

About Grundfos
Grundfos is one of the world’s leading water technology companies with more than 19.000 employees in 60+ countries all over the world. Our skills commit us to pioneering solutions to the world’s water and climate challenges and improve the quality of life for people. We dare to do things that others cannot or dare not do, as we believe innovation is not only a business opportunity, but an obligation. And what really matters to us is not short term profit, but the impact we make. By becoming part of our united powerful team, you too can drive this change no matter your role.

An inclusive team
If you like the look of this job and know you can bring your skills to contribute to our purpose, please apply. We need and welcome professional people from all corners – however you identify and whatever your background is.