Gyártósori dolgozó - Tatabánya

Application Deadline:
Workplace:  Onsite Position
Location:

Tatabánya, HU, 2800

Contract Type:  Full-Time
Employment Type:  Regular

Gyártósori dolgozó
A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához.
A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet tatabányai üzemünkbe.
Amit ajánlunk:
•    Belépéstől cafeteria
•    Jelenléti bónusz
•    A környéken egyedülálló, állandó műszakrend biztosítása
•    20% műszakpótlék délutános, 25% műszakpótlék éjszakás műszakra
•    Évente kétszeri bónusz kifizetés
•    Határozatlan idejű szerződés

•    Saját Grundfos állományba kerül mindenki
•    Munkavégzés hétfőtől péntekig
•    Napi munkaidő 8 óra - ebből 30 perc a szünet, ami a munkaidő része!
•    Ingyenes céges buszjáratok Komárom-Esztergom megyéből
•    Saját konditerem, squash pálya használat
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Tiszta, rendezett munkahelyi környezet
•    Stabil háttér
Feladatok:
•    komplett szivattyúk összeszerelése, tesztelése és csomagolása
Elvárások:
•    állandó műszakok vállalása

•    közepesen nehéz, emeléssel járó fizikai munkavégzés vállalása
•    minimum általános iskolai végzettség
További információk:
Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, kérjük küldd el nekünk önéletrajzod  a Jelentkezem gombra kattintva vagy jelentkezési lap kitöltésével és leadásával személyesen vagy postai úton a 2800 Tatabánya, Búzavirág út 14. címre
Ha szeretnél több információt megtudni a Grundfos világáról, akkor keresd fel a magyar közösségi oldalainkat is www.facebook.com/Grundfos.hu,  www.instagram.com/grundfos.hu/

A víz a mi ügyünk - ahol víz, ott a Grundfos. Szivattyúinkkal és szivattyú rendszereinkkel meghatároztuk az irányelveket, és folyamatosan dolgozunk a színvonal emelkedéséért, ha vízről és energiahatékonyságról van szó környezetünk megóvása érdekében. Szenvedélyesek vagyunk a mindennapi munkánk során és tesszük ezt egy jobb világért.

About Grundfos
Grundfos is one of the world’s leading water technology companies with more than 19.000 employees in 60+ countries all over the world. Our skills commit us to pioneering solutions to the world’s water and climate challenges and improve the quality of life for people. We dare to do things that others cannot or dare not do, as we believe innovation is not only a business opportunity, but an obligation. And what really matters to us is not short term profit, but the impact we make. By becoming part of our united powerful team, you too can drive this change no matter your role.

An inclusive team
If you like the look of this job and know you can bring your skills to contribute to our purpose, please apply. We need and welcome professional people from all corners – however you identify and whatever your background is.