Toborzó

Application Deadline:  3 May 2024
Workplace:  Hybrid Position
Location:

Székesfehérvár, HU, 8000

Contract Type:  Full-Time
Employment Type:  Regular

Szeretnél folyamatosan fejlődni egy nagymúltú dán multinacionális vállalatnál? Hozzáállásodat lendület és gyorsaság jellemzi? Akkor itt a helyed!

Mik lesznek a fő feladataid?

  • Kék galléros jelöltek proaktív felkutatása és toborzása
  • Kiválasztás teljeskörű menedzselése: előszűrés, telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • Onboarding folyamat végig kísérése, új belépők részére tréningek tartása
  • Aktív kapcsolattartás a vezetőkkel, pályázókkal, a munkavállalókkal és a közvetítő cégekkel
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Lehetőség HR projektekben való részvételre, ha egy kicsit kitekintenél a hétköznapi mókuskerékből

Milyen képzettséggel rendelkezel?

Úgy képzeljük, hogy:

  • Felsőfokú HR és/vagy gazdasági végzettséged van
  • Van legalább 2-4 éves releváns szakmai tapasztalatod
  • Rendelkezel magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai és MS Office (Word, Excel) ismeretekkel
  • Napi szinten használod az angolt mind írásban, mind szóban
  • Precízen és gyorsan végzed a munkádat
  • Rugalmas, kezdeményező, együttműködő és terhelhető vagy
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés sem okoz gondot
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség is társul a fentiekhez
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Mit kapsz a Grundfosnál?

Mik a céljaid? Itt, a Grundfosnál az a küldetésünk, hogy segítsük kibontakoztatni és megvalósítani ambícióidat, mind karrieredben, mind a magánéletben. Hat alapértékünk vezérel bennünket, látni fogod, hogy az új ötleteidet örömmel fogadják, és mindent megváltoztathatnak a lokálison keresztül a nagyszabású globális projektekig. A világ minden tájáról találkozhatsz kollégákkal a munkád során, egymást támogatva és közben tágítva egymás kulturális látókörét.

Ezenkívül a juttatások közé tartozik:

  • Rugalmas munkaidő, megfelelő munkaeszközökkel
  • Akár 3 nap fizetett szabadság az önkéntes munkáért
  • Éves bónusz, cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Well-being tanácsadások és előadások, csapatépítő események
  • Saját squash pálya és konditerem a munkahelyen
  • Változatos, befogadó munkakörnyezet, munkatársak által kezdeményezett fórumok, amelyek lehetőséget nyújtanak a nyílt kommunikációra
  • Hosszú távú karrierfejlesztés, rendszeres párbeszéd vezetőddel, valamint folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.

Szeretnél többet megtudni?

Ha ez az állás tetszik Neked, kérjük, jelentkezz!

Ha kérdésed van, vagy többet szeretnél tudni erről a pozícióról, kérjük, lépj kapcsolatba Kocsis Eszter toborzóval ekocsis@grundfos.com e-mail címen ,+36301175526 mobil számon vagy Burján-Kovács Erikával HR Manager-rel, hiring manager-rel eburjankovacs@grundfos.com e-mail címen.

Ha szeretnél többet tudni a Grundfosról, kövess minket LinkedIn-en vagy Youtube-on, itt megismerhetsz néhány jövőbeli kollégát, és megtudhatod miért szeretnek a Grundfosnál dolgozni, nézd meg az Ismerd meg kollégáinkat című részt.

Várjuk jelentkezésedet!

About Grundfos
Grundfos is one of the world’s leading water technology companies with more than 19.000 employees in 60+ countries all over the world. Our skills commit us to pioneering solutions to the world’s water and climate challenges and improve the quality of life for people. We dare to do things that others cannot or dare not do, as we believe innovation is not only a business opportunity, but an obligation. And what really matters to us is not short term profit, but the impact we make. By becoming part of our united powerful team, you too can drive this change no matter your role.

An inclusive team
If you like the look of this job and know you can bring your skills to contribute to our purpose, please apply. We need and welcome professional people from all corners – however you identify and whatever your background is.