Gyártósori dolgozó - Székesfehérvár

Jelentkezési határidő:
Lokáció:

Székesfehérvár, HU, 8000

Szerződéstípus:  Full-Time
Foglalkoztatás jellege:  Határozatlan idejű

A LEGFONTOSABB ÉRTÉKKEL DOLGOZUNK. VELED.​

Amennyiben szeretnél a Grundfos csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet székesfehérvári üzemünkbe az alábbi pozícióba:

Gyártósori dolgozó

Miért éri meg neked?

  • törődünk egymással
  • gyerektábor a szünetekben
  • megtaláljuk a helyed a gyártásban
  • sportolási és étkezési lehetőség helyben​
  • folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek​

Juttatások

  • kezdőbér
  • bruttó 32.000 Ft cafeteria
  • bruttó 25.000 Ft jelenléti bónusz
  • hűségjutalom, évente kétszer bónusz

Feladatok

  • komplett szivattyúk összeszerelése és tesztelése

Elvárások

  • forgó 2 műszak vállalása
  • minimum általános iskolai végzettség
  • egyes területeken közepesen nehéz, emeléssel járó fizikai munkavégzés vállalása

Mit hozz magaddal?

  • nyitottságot
  • humort és jókedvet
  • még egy embert

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

A víz a mi ügyünk - ahol víz, ott a Grundfos. Szivattyúinkkal és szivattyú rendszereinkkel meghatároztuk az irányelveket, és folyamatosan dolgozunk a színvonal emelkedéséért, ha vízről és energiahatékonyságról van szó környezetünk megóvása érdekében. Szenvedélyesek vagyunk a mindennapi munkánk során és tesszük ezt egy jobb világért.

A Grundfos-ról
A Grundfos a világ egyik vezető víztechnológiai vállalata, amely több mint 19 000 alkalmazottat foglalkoztat a világ több mint 60 országában. Képességeink arra köteleznek bennünket, hogy úttörő megoldásokat találjunk a világ vízügyi és éghajlati kihívásaira, és javítsuk az emberek életminőségét. Olyan dolgokat merünk megtenni, amit mások nem tudnak vagy nem mernek, mivel hiszünk abban, hogy az innováció nemcsak üzleti lehetőség, hanem kötelesség is. Számunkra nem a rövid távú profit fontos, hanem a környezetünkre kifejtett hatás. Ha csapatunk részévé válik, Ön is előmozdíthatja ezt a változást, függetlenül attól, hogy milyen szerepet tölt be.

Egy befogadó csapat
Ha tetszik ez a pozíció, és úgy gondolod, hogy képességeiddel hozzájárulhatsz céljaink megvalósításához, jelentkezz! Mindenhonnan várjuk a szakemberek jelentkezését - bárhogyan is azonosítod magad, és bármilyen származású is legyél.